Hledáte otevřené prostředí, které Vás nebude omezovat a umožní Vám pružně a rychle reagovat na neustále se měnící potřeby v oblasti plánování, analýz a reportingu?

Chcete mít rozvoj a údržbu MIS pevně ve svých rukou a upřednostňujete nezávislost na externím poskytovateli IT služeb?

SMART MIS platforma (SMP) je postavená na pokrokové OLAP technologii, nezávislá na excelu, se všemi výhodami vlastního tabulkového procesoru. Svými vlastnostmi zabezpečuje veškeré nároky požadované od moderních systémů Business Intelligence a Performance Management.

SMP přináší všem klíčovým uživatelům jednoduchý a strukturovaný systém pro správu, plánování, analýzu a reportování organizačních dat. Začlenit lze veškeré podnikové modely, které usnadní rozhodovací proces a nabídnou spolehlivá data. SMP umožňuje i nadále používat známé, důvěryhodné nástroje (např. spreadsheets, reporty, přehledy atd.) jako součást sofistikovaného a rychle implementovatelného řešení. SMP se dokáže napojit pomocí vlastního integrovaného ETL nástroje (Extract Transform Load) na libovolný datový zdroj, ať už se jedná o databázi, datový soubor, nebo běžný excelovský sešit.

Díky své otevřenosti umožňuje běžným uživatelům (controlling, finanční řízení, obchod) jednoduše tvořit reporty a ad-hoc analýzy přímo v prostředí tabulkového procesoru. Výhodou je možnost napojit stávající excelovou agendu na vytvořenou datovou kostku/kostky a zachovat tím interface, na který jsou uživatelé zvyklí při současném rozšíření o všechny výhody platformy SMART MIS – výběry z dimenzí (číselníků) v jednom reportu, možnost datového detailu, rotace dimenzí, drill-down/drill-up apod. Zobrazení dat je možné z různých oblastí (produkce, hospodaření, statistiky, personalistika atd.). Rozvoj reportingu lze tak absolvovat vlastnímu silami nebo ve spolupráci s dodavatelem.

Napište nám

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení pro vaši společnost, firmu i nemocnici.